Rifle patří bezpochyby mezi klasiku dámského šatníku. Většina žen má ve skříni hned několik kousků. Různé barvy, odstíny, střih. Vybrat však rifle tak, aby padly jako ulité, není tak lehké. Nyní nemyslíme číslo velikosti, ale aby džíny lichotily postavě.

Ideální je zjistit si, jaký styl riflí bude slušet právě naší postavě. V dnešním článku si prozradíme více o výběru riflí podle jejich střihu – který se hodí k jaké postavě. Nejsou rifle jako rifle, už jste se o tom patrně přesvědčily samy, když jste si chtěly vybrat hezké rifle. Nespočet střihů, odstínů a barev neusnadňuje zrovna výběr těchto oblíbených kalhot.

Watford jeans

Tento střih riflí má částečný push-up efekt. Tento střih s rovnými nohavicemi zalichotí každé ženě. Nejčastěji se nosí v tmavě modré či černé barvě.

Bootcut jeans

Tento střih je vhodný pro všechny ženy, které mají nějaké to kilo navíc. Tyto rifle poznáte tak, že se od kolen dolů mírně rozšiřují. Plnější křivky se v tomto střihu dobře maskují a tudíž se v něm plnoštíhlé ženy budou cítit dobře.

Boyfriend jeans

Jedná se o pánský střih, který si zamilují všechny milovnice pohodlí. Střih těchto riflí však nesluší každému. Dovolit si ho mohou vyšší štíhlé ženy. Malým postavám a baculkám ukrojí několik centimetrů a vyvolají dojem směšně krátkých nohou.

Skinny Jeans

Tyto rifle se hodí pro ženy a dívky, kterým příroda nenadělila dlouhé nohy. Jedná se o super úzký střih, který je velmi oblíbený. Skinny rifle dokonale obepínají postavu. Pokud máte nějaké to kilo navíc, vůbec to nevadí v případě, že sáhnete po tmavším odstínu. Jestliže však máte širší boky, pak jsou vhodnější variantou výše uvedené bootcut.

Bokové rifle

Rifle zvané „bokovky“ se hodí pro štíhlé ženy, které nemají bříško. V opačném případě na tento střih zapomeňte. Nejhorší chybou je, když tento střih zvolí žena s bříškem a ještě si vybere o číslo menší velikost – tento střih rázem vyčaruje špek, který ani ve skutečnosti mít žena nemusí. Tyto rifle vypadají sexy skutečně jen na pevné postavě bez bříška.

Obrázek: pixabay.com