Dámské spodní prádlo je celkem žhavé téma. Řeší se hojně jak mezi samotnými dámami, tak pány, kteří v něžných kraječkách spatřují vítaný dárek pro svou partnerku a erotickou rekvizitu oživující milostné hrátky.

Krásné spodní prádlo si zaslouží rozhodně každá žena. To, že mají vaše proporce daleko od křivek modelek z reklam, vůbec nevadí – ne všem se líbí totéž, jako podle kopíráku. Naštěstí existují pánové, kteří ocení kvality a originál. Při výběru spodního prádla hraje důležitou roli správně zvolená velikost, šíře ramínek a střih.

Spodní prádlo pro kypřejší tvary

Máte-li nějaké to kilo navíc, zkuste kalhotky s vyšším pasem, sluší totiž dámám i kypřejších tvarů. Neostýchejte se ukázat nahou kůži a sáhněte po vykrojených kalhotkách. Opticky prodlouží a samozřejmě zúží nohy. Alfou a omegou je i správně zvolená podprsenka, jež poskytne plnějším ňadrům dostatečnou oporu. Velmi žádané jsou i korzety. Využijete je nejen pod šaty, kde dokonale maskují bříško, ale i při erotické předehře s partnerem.

Ženy s menšími ňadry

Naopak ženy s menšími prsy nemusí naříkat, že jejich dekolt zeje prázdnotou, pokud si vyberou podprsenku typu push-up. Ta dokáže vykouzlit bujarý dekolt a dojem pevných naducaných prsou. Při výběru zohledněte střih košíčků, každému tvaru prsů vyhovuje jinak tvarově šitý košíček. Barva je už čistě osobní preferencí. Oblíbená je samozřejmě klasika: černá, bílá, šedá, tělová, ale i modrá, červená či růžová. Vycházejte vždy z toho, co se hodí k vašemu naturelu. Jestliže se nebudete v prádle cítit dobře, ani to sebekrásnější vám sebevědomí nezvedne.

Doplňky

Ke spodnímu prádlu patří neodmyslitelně i doplňky, díky kterým lze prádlo využít na vícero způsobů. Tak například podprsenky s odepínacími ramínky užijete při každodenním nošení, ale i pod plesové šaty, kde by ramínka byly estetickou chybou. Doplňkové ramínko oceníte také u topů či šatů s hlubokým zadním výstřihem. Efektivně vypadají i ramínka z řetízků, korálků, barevných gumiček, pružných pentlí apod. Z jinak obyčejné podprsenky během okamžiku vyčarujete díky tomuto drobnému doplňku naprosto originální kousek.